pátek 17. srpna 2012

Novinky z IKEA - textil

Letošní katalog IKEA se hodně zaměřuje na textil, který přináší do našich domovů pocit tepla, útulnosti. A také možnost rychlé, nepříliš finančně náročné změny.

IKEA vybízí ke tvořivosti, a snaží se, aby si vyhráli i ti méně šikovní. Možnost kreativního vyžití nám skýtá sladěná kolekce metrového textilu Gurine a jídelního servisu Overens.

Foto: IKEA

Všimli jste si? Z látky z listy můžete ušít třeba závěs a z dalšího kusu stejného materiálu vystřihnete jednotlivé listy, které jsou ve vzoru vždy dvakrát (zrcadlově obrácené). Linie obstřižení je na látce naznačena. Sešijete, naplníte a máte spoustu polštářků.
Foto: IKEA

Pokud by se vám tahle jednoduchá tvorba líbila a chybí vám šicí stroj - i ten nyní pořídíte v IKEA! Doufám, že na obrázku ho najdete. :-)


Šijete rádi z látek IKEA?8 komentářů:

 1. Rostlinné kolekce má příjemné barvy ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Jdu do toho, začnu šít. Tento příspěvek mě přesvědčil ;)!

  OdpovědětVymazat
 3. Tak ta látka je geniální! Proč ji neměli, když jsem kupovala látku na závěs do předsíně. Ten naštěstí ještě ušit není, takže asi pojedu pro tuto. Snad mě manžel nezabije :-) Terka

  OdpovědětVymazat
 4. Už doma mám šicí stroj z Ikei, ale bohužel látka mi chybí, budu to brzy muset napravit :)) Krása

  OdpovědětVymazat
 5. Jééé už delší dobu přemýšlím o šicím stroji a teď jsi mě teda přesvedčila do toho jít.. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Skoda, ze uz patrim do generace, ktera spis kupuje hotove veci :( :D mozna ale zaukiluju mamu a sama se taky o neco pokusim, ty listy jsou totiz bajecne:)

  OdpovědětVymazat
 7. Listy jsou super, jak na látce, tak na jídelním servisu. Skvělý tip na nákup, díky.
  PS: Asi opráším šicí stroj : )
  K.

  OdpovědětVymazat