pátek 6. listopadu 2009

Dánský nábytek Oliver FurnitureMáte-li v oblibě skandinávský design nábytku, kvalitní řemeslné zpracování, funkční a jednoduché tvary - vše splní produkce dánské firmy Oliver Furniture. Odkaz jsem našla u Chic Ady, která se nadchla pro psací stůl. Souhlasím, je skvělý, hodí se do jakéhokoliv interiéru a hlavně má úžasné šuplíky. Žádný nudný kancelářský kontejner.
Mně se moc líbí dřevěný žebřík, to je jednoduše dokonalý kus nábytku. Nenáročný na prostor, dekorativní, spolehlivý v přidržení čeholiv, co přes něj ležérně elegantně přehodíte.


Do kuchyně pro švagrovou bych vybrala dřevěnou lavici s úložným prostorem, je krásná a vejde se do ní spousta věcí.


A ještě mě zaujala tato police, kterou často vídávám v "severských" interiérech, většinou v dětských pokojích jako polici na knížky.

Všechny obrázky z Oliver Furniture


Obrázek ze Styleroom

4 komentáře:

 1. Ahoj Jani,
  nábytek je opravdu úžasný! Moc se mi líbí ty lavice, po takové tajně toužím do chodby...
  Měj se krásně, zdraví Sharka.

  OdpovědětVymazat
 2. http://www.designhned.cz/eshop-vitra-panton-chair-8-174 našla jsem akční Pantonku ale jen v zelené, no není to pech? :(

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Sharko, teď už po lavici toužíš veřejně.:-) A já ti přeju, aby se touha brzy vyplnila.:-)
  Gralinko - přesně v téhle zelené mám obaly na květináče a svícen. A před pár dny jsem to všechno odnesla do sklepa s myšlenkou zbavit se toho úplně, protože ta zelená mě už nudila... Takže zelená akční pantonka je fakt pech, hledáme dál. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Milá Jani, nábytek je úžasný, hlavně ty lavice - po nich stůňu...mějte se hezky. Helča

  OdpovědětVymazat