čtvrtek 13. března 2014

Vylosování giveaway

Děkuji všem účastníkům giveaway pro Stoletého staříka a blahopřeji komentující č. 2 - Pavlíně, kterou Random vylosoval jako výherce. Pavlíno, napíšu na mail a doufám, že se Vám kniha bude líbit jako mně.Jirka podstupuje chemoterapie a stále se hledá vhodný dárce kostní dřeně. O vstup do registru dárců se mohou ucházet zdraví lidé ve věku 18-35 a v naší rodině zrovna nikdo tak mladý není. :-) Ptala jsem se v odběrném centru, jestli by mě do registru přesto nepřijali. Bohužel jsem neuspěla, nejen kvůli věku, ale ani můj zdravotní stav není pro darování kostní dřeně vyhovující. Takže dobrá rada pro juniory - zapište se do registru dárců, dokud jste mladí a zdraví, jeden nikdy neví, kdy se to bude hodit... Před pár dny jsem četla o velké podpoře dárcovství kostní dřeně mezi vojáky, tak snad se podaří objevit dokonalého dárce. Uf. Určitě se najde!

Ještě musím napsat něco k bydlení, abych se věnovala také hlavnímu tématu tohoto blogu. Nedávno jsme zařizovali apartmán pro nového člena naší rodiny. :-)


3 komentáře:

  1. Jak se želvička jmenuje? :)

    OdpovědětVymazat
  2. Jani, přeju tvému synovci hodně štěstí a hodně sil, určitě se vhodný dárce najde!!! Já bohužel jsem už také mimo kategorii dárců ...

    OdpovědětVymazat
  3. Držím palce, aby se vhodný dárce brzy našel.

    OdpovědětVymazat