sobota 27. října 2012

Doma u Google

Google zveřejnil fotky ze svého datového centra. Hm, to je zpráva, která by mě normálně nijak nezaujala, ale byla u toho tak krásně barevná fotka, že jsem článek rozklikla. Dámy a pánové - naše blogy frčí v moc hezkém prostředí! :-) Na všechny fotky se podívejte tady.

Datové centrum můžete prozkoumat taky na street view, kousek od vchodu je připravený pěkný vtípek, mrkněte.Nejen kabely a počítače, také  lidé, kteří pro Google pracují se mají báječně. K dispozici jsou skluzavky, houpačky, odpočinková místnost v podobě zámeckého komnaty s knihovnou a krbem, jednací místnosti coby kabiny lanovky nebo koše létajícího balonu, separé s masážním lehátkem... fotky jsou z kanceláří v Curychu. Už posíláte životopis? :-)


5 komentářů:

 1. To je paráda! Doufám, že to není jen na oko, ale opravdu se v tom pracuje!

  OdpovědětVymazat
 2. O tomhle pracovním luxusu mi vyprávěl kamarád a fotky přesně kopírují jeho slova ... hned se mi chce zítra do našeho chudého open spacu ještě o něco míň, než je na nedělní odpoledne obvyklé:)

  A btw - na mém blogu najde autorka ocenění pro Originální český blog.)

  OdpovědětVymazat
 3. ..........jako ve správně založené zahradě ! Tam má být taky několik "domečků" různě tématicky zaměřených...
  pěkný a nápaditý
  jaromila

  OdpovědětVymazat
 4. No, takhle to tam vazne vypada. A kdybys videla to okoli...byty ze stareho pvovaru a nadherne prostredi. Az pujdu najare kolem, vyfotim to :)

  OdpovědětVymazat