pondělí 4. března 2013

Koberec ze starých kožených pásků

Posbírám všechny kožené opasky, ze kterých jsem už vyrostla, prozkoumám sekáče a seskládám si kožený koberec!

Londýnská společnost Ting se drží zásad trvale udržitelného rozvoje a v jejich kontextu zpracovává staré kožené řemeny v luxusní koberce, obklady stěn, houpací sítě, prostírání, kabelky... Koberec se mi moc líbí, na prostírání by mi obnošené pásky přišly trošku ee, ale skvěle vypadají na posuvných dveřích - úplně lákají k dotyku.

9 komentářů:

 1. Koberec i posuvné dveře úplně dokonalé. To je nádhera!

  OdpovědětVymazat
 2. Mě se líbí už jen ta myšlenka - využít staré opotřebované věci, účelně a jinak : )

  K.

  OdpovědětVymazat
 3. Týjo.. ta černá kabelka je tím jakoby degradovaná, ale naopak ta světlá o dost vylepšená :).. A ty dveře jsou perfektní :)..

  OdpovědětVymazat
 4. Ten koberec je naprostý skvost! Jůů ten bych fakt chtěla :D

  OdpovědětVymazat
 5. TO JE BOMBA! A moje recyklace-milovné srdce zaplesalo :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, ráda bych tě pozvala na svůj blog . Předem podotýkám, že mi nejde o reklamu, ale o to, aby se o problematice, které se na svém webu věnuju, dozvědělo co nejvíce lidí a poučilo to tak laickou veřejnost, která je většinou jen plna předsudků. Blog je věnován poruchám příjmu potravy a hlavně boji s těmito nemocemi. Nehodlám se řadit k thinspo nebo podobným komunitám. Na blogu najdeš i trochu z cesty mým životem, každodením bojem s PPP, ale také spoustu rad a tipů týkajících se kosmetiky, fotek, článků o mně samé, beauty vychytávky, recenze, recepty, které nikde jinde nenajdeš a mnoho dalšího. Kdyby tě blog zaujal, budu moc ráda, když zanecháš komentář nebo se můžeš stát dalším z mých ctěných "followers". Budu se moc těšit na tvou návštěvu a přeji krásný zbytek dne. Andie :)*
  www.andie-chambers.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. My je máme na skleněných posuvných dveřích a paráda, zkusím nafotit :)

  OdpovědětVymazat